Racławice Racławice
Szlachecki Dwór Racławice Zapytanie Zapytaj o termin Apartamenty Pobiednik Wielki
/k Krakowa - NOWOŚĆ!
Facebook
Szlachecki Dwór

Zapraszamy do naszego Domu Weselnego w Pobiedniku!

Szlachecki Dwór Pobiednik znajduje się w Pobiedniku Wielkim, miejscowości tuż przy wschodnich granicach Krakowa, naprzeciwko lotniska Aeroklubu Krakowskiego, skąd odbywają się loty widokowe. Budynek oddany do użytku z początkiem 2019 roku zachwyca świeżością, niebanalną architekturą i przemyślanymi rozwiązaniami.

Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronną salę z wydzieloną częścią bankietową i oddzielonym przeszkloną ścianą obszernym parkietem do tańca. W naszym domu weselnym możemy podjąć u nas nawet 250 gości weselnych.

Wysokie, strzeliste sklepienie sali, nowoczesna klimatyzacja oraz gustowny, neutralny, a zarazem elegancki wystrój zapewniają komfort i niezapomniane wrażenia. 

Do dyspozycji gości oddajemy wybrukowany parking z prawie setką miejsc postojowych, bezpieczny kącik zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu oraz przytulne patio idealne na złapanie oddechu i chwilę relaksu podczas przyjęcia.

Dla Państwa i Państwa gości oferujemy miejsca noclegowe w nowocześnie urządzonych, cichych i przytulnych pokojach.

Od połowy 2024 roku, możliwość ślubów cywilnych w plenerze.

Zapraszamy do kontaktu

Nowatorskie podejście, niecodzienna architektura

Budynek Szlacheckiego Dworu w Pobiedniku harmonijnie łączy kamień, drewno i szkło – materiały naturalne i ponadczasowe, zestawione ze sobą w zgodzie z najnowszymi trendami, dlatego też równie dobrze prezentuje się przy minimalistycznym wystroju, jak i w kwiecistych czy zielonych dekoracjach. Jest więc idealnym miejscem na organizację przyjęcia dla ceniących elegancję i prostotę, jak i zwolenników wystawnych i nieprzeciętnych rozwiązań.

Szlachecki Dwór Pobiednik - zupełnie nowy, ale z doświadczeniem!

Nasz dom weselny w Pobiedniku jest nowy, lecz stworzony przez doświadczony zespół ludzi zgłębiających branżę od ponad 10 lat. Sprawia to, że zapraszamy Państwa do wyjątkowego, nowoczesnego i klimatycznego miejsca, w którym obsłużymy Was na najwyższym poziomie i zadbamy, by ten wyjątkowy dzień był niezapomniany.

Wybierz swoją lokalizację


  1. Szlachecki Dwór Racławice
  2. Szlachecki Dwór Sieciechowice
  3. Szlachecki Dwór Pobiednik
Terminy
Zapytaj o dostępny termin

Szlachecki Dwór Racławice

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szlachecki Dwór w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez Szlachecki Dwór.