Racławice Racławice
Szlachecki Dwór Racławice Zapytanie Zapytaj o termin Apartamenty Pobiednik Wielki
/k Krakowa - NOWOŚĆ!
Facebook
Szlachecki Dwór Racławice

Witamy na naszej stronie

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

Szlachecki Dwór jest rodzinną firmą istniejącą na rynku od 2009 roku. Posiadamy trzy prężnie rozwijające się Domy Weselne w Racławicach koło Miechowa, Sieciechowicach koło Michałowic i Pobiedniku Wielkim koło Krakowa.

Na stronie znajdą Państwo informacje o lokalizacji i charakterystyce każdego z lokali, oferowane usługi oraz fotogalerię. Naszym priorytetem jest jakość i smak podawanych potraw, dlatego wszystkie dania przygotowujemy sami w naszej kuchni. Natomiast doświadczony i zgrany zespół profesjonalnie zorganizuje i zadba o najlepszą obsługę Państwa przyjęcia. 

Oddajemy dla Państwa trzy niezależne obiekty, każdy w innej, dogodnej lokalizacji, urządzony w wyjątkowym stylu i gotowy zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby.

Oferujemy również usługi cateringowe oraz obsługę przyjęć i wydarzeń organizowanych  poza naszymi lokalami.

Współpracujemy z wieloma niezależnymi lecz godnymi zaufania usługodawcami z branży ślubnej, których usługi możemy polecić i w ten sposób pomóc w zorganizowaniu Państwa uroczystości. 

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu

Przygotujemy dla Ciebie uroczystość, o której nie zapomnisz.

Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bankiety oraz imprezy integracyjne. Do dyspozycji gości oddajemy sale restauracyjne na 350 osób oraz duży parking. Zadbamy o to, aby dla każdego z naszych gości były to niezapomniane chwile.

Szlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór Racławice

Galeria zdjęć

Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczony zespół ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę oraz są otwarci na nowe wyzwania. Nasze lokale są przyjazne osobom niepełnosprawnym. Sale są przestronne i klimatyzowane.

Szlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór RacławiceSzlachecki Dwór Racławice

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szlachecki Dwór w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez Szlachecki Dwór.