Szlachecki Dwór Sieciechowice
A A A
 

Zapraszamy do naszego Domu Weselnego w Sieciechowicach!

Szlachecki Dwór Sieciechowice znajduje się niecałe 20 km od Krakowa. Miejscowość położona jest na szlaku Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz wyżyny Miechowskiej w krajobrazie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego.

Sala mieści się na jednym poziomie mieszcząc max. 300 osób, wokół budynku znajduję się ogród oraz parking na 100 samochodów.

Szlachecki Dwór to więcej niż sala weselna z restauracją. To miejsce w którym po odpowiednim przystrojeniu można organizować:

  Uroczystości rodzinne:
  • wesela,
  • komunie, chrzciny,

Imprezy okolicznościowe:
  • urodziny, imieniny
  • bale sylwestrowe
  • bale andrzejkowe
  • osiemnastki, studniówki.


Szlachecki Dwór posiada też ofertę dla firm (organizujemy m.in. imprezy integracyjne). Zapewniamy wyśmienite dania, profesjonalną i miłą obsługę. Możemy polecić profesjonalny zespół, oraz autokar dla gości. Chętnie osobiście opowiemy o Szlacheckim Dworze, oraz odpowiemy na wszelkie pytania. W sezonie zimowym, możliwość negocjacji cen!

 

Dbałość o jakość usług jest dla nas bardzo ważna dlatego wciąż się rozwijamy podjęliśmy współpracę z animatorami (opiekunami do dzieci) którzy oferują : gry, zabawy, konkursy, puszczanie dużych baniek, malowanie twarzy i rączek, oraz wiele innych atrakcji.

 
 
 

Szlachecki Dwór - Racławice

32-222 Racławice k/Krakowa
Rezerwacje: tel. 787 865 549
email: raclawice@szlacheckidwor.com.pl

Szlachecki Dwór - Sieciechowice

32-095 Iwanowice, Sieciechowice
Rezerwacje: tel. 666 813 814
email: sieciechowice@szlacheckidwor.com.pl

Odwiedź nasz profil na:

Copyright 2015 Szlachecki Dwór. All Rights Reserved     Polityka Prywtaności O nas Menu Nasza Oferta Rezerwacje Galeria Kontakt