Racławice Racławice
Szlachecki Dwór Racławice Zapytanie Zapytaj o termin Apartamenty Pobiednik Wielki
/k Krakowa - NOWOŚĆ!
Facebook
Szlachecki Dwór

Zapraszamy do naszego Domu Weselnego w Sieciechowicach!

Szlachecki Dwór Sieciechowice znajduje się niecałe 20 km od Krakowa w kierunku północno-wschodnim, w gminie Iwanowice. Miejscowość położona jest na szlaku Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz wyżyny Miechowskiej w krajobrazie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego.

Budynek na przełomie 2019 i 2020 roku przeszedł gruntowny remont. Sala na jednym poziomie mieści swobodnie nawet 300 osób. Przestronne wnętrza, wydzielona strefa bankietowa, parkiet taneczny, drink bar i duży hol – w naszym domu weselnym poczują się Państwo swobodnie i wygodnie.

Obiektowi nadaliśmy charakter stodoły w stylu boho. Sprawia to, że w Szlacheckim Dworze poczują się Państwo swobodnie i sielsko, nie zatracając przy tym poczucia wyjątkowości oraz doniosłego charakteru przyjęcia.

Wokół naszego domu weselnego zaaranżowany jest funkcjonalny i piękny ogród, z ławeczkami usytuowanymi w cieniu wysokich drzew, idealnych do chwili wypoczynku podczas zabawy. Piękne aranżacje kwiatowe oraz oczko wodne z kładką, to idealne miejsce do zrobienia pięknych zdjęć. Do dyspozycji gości oddajemy obszerny parking przed budynkiem.

W ogrodzie, nieopodal sali, znajduje się osobny budynek – bawialnia dla dzieci, w której można organizować zabawy z animatorami.

 
Zapraszamy do kontaktu

Usługi dla Twojej firmy w Szlacheckim Dworze

Jesteśmy gotowi zapewnić profesjonalną obsługę konferencji / szkoleń / spotkań integracyjnych.

Dogodna lokalizacja, 20 min drogi od Krakowa, w zacisznym i pięknym terenie to atut naszego lokalu.

Sala jest przestronna i przygotowana technicznie do przeprowadzenia wykładu, projekcji, szkolenia, a także wystawnego balu jubileuszowego czy swobodnej imprezy integracyjnej.

Dbałość o jakość usług jest dla nas bardzo ważna!

Wciąż się rozwijamy.

Podjęliśmy współpracę z animatorami (opiekunami do dzieci) którzy oferują: gry, zabawy, konkursy, puszczanie dużych baniek, malowanie twarzy i rączek oraz wiele innych atrakcji.

Wyjątkowe położenie Szlacheckiego Dworu w Sieciechowicach

Szlachecki Dwór położony jest na szlaku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w krajobrazie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. To wyjątkowe miejsce, które daje możliwość obcowania z niezmienioną naturą oraz korzystania z wyjątkowego, czystego klimatu. 

Wybierz swoją lokalizację


  1. Szlachecki Dwór Racławice
  2. Szlachecki Dwór Sieciechowice
  3. Szlachecki Dwór Pobiednik
Terminy
Zapytaj o dostępny termin

Szlachecki Dwór Racławice

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szlachecki Dwór w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez Szlachecki Dwór.