Racławice Racławice
Szlachecki Dwór Racławice Zapytanie Zapytaj o termin Apartamenty Pobiednik Wielki
/k Krakowa - NOWOŚĆ!
Facebook
Szlachecki Dwór

Zapraszamy do naszego Domu Weselnego w Racławicach!

Szlachecki Dwór Racławice mieści się w Racławicach, malowniczej miejscowości słynnej z historycznej bitwy w powstaniu kościuszkowskim, nieopodal miasta Miechów. Jest to zaledwie niecałą godzinę drogi od Krakowa, a dojazd ułatwia trasa E7 (w przyszłości S7).

Budynek ma charakter włoskiej willi z pnącymi winoroślami na licznych tarasach i wyjątkowym wystrojem, dzięki czemu stworzyliśmy niepowtarzalny, ciepły południowoeuropejski klimat.

Mieszczą się tu dwie przestronne, klimatyzowane, niezależne sale, w których bawić się może łącznie nawet 400 osób. 

Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest blisko dwuhektarowy teren wokół domu weselnego. Mogą Państwo korzystać z  urokliwego ogrodu idealnego do wykonania pięknych zdjęć, pokazu fajerwerków, a nawet zorganizować w nim ceremonię zaślubin. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw na świeżym powietrzu oraz bawialnię w osobnej sali wewnątrz obiektu. Wokół budynku przygotowane są liczne strefy wypoczynkowe, w których poczują się Państwo przez chwilę jak na śródziemnomorskim urlopie.

W ogrodzie mieści się również urokliwy domek noclegowy z trzema dwuosobowymi pokojami, który zapewni komfort i ciszę podczas pobytu Państwa i Państwa gości.

Zapewniamy przestronny parking umożliwiający swobodny wjazd i wyjazd na teren obiektu. 

Zapraszamy do kontaktu

Szlachecki Dwór posiada też ofertę dla firm

Zapewniamy wyśmienite dania, profesjonalną i miłą obsługę. Możemy polecić profesjonalny zespół oraz autokar dla gości. Chętnie osobiście opowiemy o Szlacheckim Dworze oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

W sezonie zimowym możliwość negocjacji cen!

Dbałość o jakość usług jest dla nas bardzo ważna!

Dbałość o jakość usług jest dla nas bardzo ważna!

Wciąż się rozwijamy. Podjęliśmy współpracę z animatorami (opiekunami do dzieci), którzy oferują: gry, zabawy, konkursy, puszczanie dużych baniek, malowanie twarzy i rączek oraz wiele innych.

Możemy polecić Państwu również usługi barmańskie, profesjonego DJ-a , zespół muzyczny i autokar dla gości. 

Ślub w plenerze? Tylko w Szlacheckim Dworze w Racławicach

Piękny, zadbany i przestronny ogród w Szlacheckim Dworze w Racławicach jest idealnym miejscem na zorganizowanie ślubu w plenerze.
 
Profesjonalny i pomocny zespół czeka na Państwa, by pomóc w organizacji ceremonii.
 
Aranżacja i klimat sali bankietowej oraz ogrodu zachęcają do swobodnego celebrowania tego wyjątkowego wydarzenia, a spokojna okolica, otoczenie zieleni i kwiatów zapewnią, że ten szczególny dzień długo zostanie w pamięci zarówno Państwa Młodych, jak i ich gości. 

Wybierz swoją lokalizację


  1. Szlachecki Dwór Racławice
  2. Szlachecki Dwór Sieciechowice
  3. Szlachecki Dwór Pobiednik
Terminy
Zapytaj o dostępny termin

Szlachecki Dwór Racławice

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szlachecki Dwór w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez Szlachecki Dwór.