Racławice Racławice
Zapytaj
o terminTerminy
Szlachecki Dwór Racławice Zapytanie Zapytaj o termin Facebook
Szlachecki Dwór

Witamy na naszej stronie

Szlachecki Dwór jest rodzinną firmą istniejącą na rynku od 2009 roku. Posiadamy trzy prężnie rozwijające się Domy Weselne w Racławicach koło Miechowa, Sieciechowicach koło Michałowic i Pobiedniku Wielkim koło Krakowa.

Na stronie znajdą Państwo informacje o lokalizacji i charakterystyce każdego z lokali, oferowane usługi oraz fotogalerię. Naszym priorytetem jest jakość i smak podawanych potraw, dlatego wszystkie dania przygotowujemy sami w naszej kuchni. Natomiast doświadczony i zgrany zespół profesjonalnie zorganizuje i zadba o najlepszą obsługę Państwa przyjęcia. 

Oddajemy dla Państwa trzy niezależne obiekty, każdy w innej, dogodnej lokalizacji, urządzony w wyjątkowym stylu i gotowy zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby.

Oferujemy również usługi cateringowe oraz obsługę przyjęć i wydarzeń organizowanych  poza naszymi lokalami.

Współpracujemy z wieloma niezależnymi lecz godnymi zaufania usługodawcami z branży ślubnej, których usługi możemy polecić i w ten sposób pomóc w zorganizowaniu Państwa uroczystości. 

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Wybierz swoją lokalizację


  1. Szlachecki Dwór Racławice
  2. Szlachecki Dwór Sieciechowice
  3. Szlachecki Dwór Pobiednik
Terminy
Zapytaj o dostępny termin

Szlachecki Dwór Racławice

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szlachecki Dwór w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez Szlachecki Dwór.